KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789175

nr 1378 9175

Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 84x59, yttermått inklusive ram: 90x66 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 15 februari 2021
kl 19:20:16